Rezidence Rumiště, Byt 1+kk

Rumiště_vyrezAdobeStock_121569159
prodáno včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena včetně daně z nabytíNezávazně rezervovatInfo o financování
Parametry
Číslo518217
Dispozice bytu1+kk
Podlaží2
Výměra bytu28 m²
Sklepne
Balkonne
Vytisknout

Soubory ke stažení

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk (č.206) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních bytů o menších dispozicích s velmi vysokým standardem a chytrým řešením interiérů. Dům má 5 nadzemních podlaží.
Byt se nachází v 2.NP a celková plocha bytu činí 28,56 m2 (obývací pokoj s kk 25,32 m2; koupelna 2,38 m2; spíž 0,86 m2). Byt má velmi vysoký standard, plovoucí laminátové podlahy, celoskleněnné interiérové dveře, obklady a dlažby Rako, závěsné WC, baterie Grohe a další. Součástí bytu není dodávka kuchyňské linky.
Do centra se dostanete za 3 minuty pěšky. Vlakové nádraží je vzdáleno 300m, autobusové nádraží 350m, městský okruh 100m a na dálnici budete autem za 7min.
V okolí je mnoho stávajících kancelářských a obchodních center jako je Vaňkova, Trinity, Dorn a další, i nově vznikajících projektů Vlněna a komplex Edison Centre. Celá tato oblast má obrovský potenciál a prochází velkým rozvojem, vznikají zde kancelářské a obchodní plochy s veřejně přístupnými parky a vodními plochami.
Bezkonkurenční umístění, občanská vybavenost, moderní architektura, ale i nízké náklady na bydlení jsou zárukou jedinečné investice.
Stavby byla zahájena a předání bytů je plánováno na přelom roku 2017/2018.

Je vám něco nejasné? Zanechte nám telefonní číslo a my zavoláme: