Rezidence Rumiště, Byt 1+kk,

Rumiště_vyrezAdobeStock_121569159
prodáno včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisuNezávazně rezervovatInfo o financování
Parametry
Číslo518213
Dispozice bytu1+kk
Podlaží2
Výměra bytu27 m²
Sklepne
Balkonne
Vytisknout

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 1+kk (č.202) přímo v centru Brna v klidné ulici a s výhledem do vnitrobloku s příjemnou zahradou. Bytový dům Rezidence Rumiště nabízí 21 praktických a funkčních malometrážních bytů o menších dispozicích s velmi vysokým standardem a chytrým řešením interiérů. Dům má 5 nadzemních podlaží.
Byt se nachází ve 2.NP a celková plocha bytu činí 27,47 m2 (obývací pokoj s kk 24,19 m2; koupelna 3,28 m2). Byt má velmi vysoký standard, plovoucí laminátové podlahy, celoskleněnné interiérové dveře, obklady a dlažby Rako, závěsné WC, baterie Grohe a další. Součástí bytu není dodávka kuchyňské linky.
Do centra se dostanete za 3 minuty pěšky. Vlakové nádraží je vzdáleno 300m, autobusové nádraží 350m, městský okruh 100m a na dálnici budete autem za 7min.
V okolí je mnoho stávajících kancelářských a obchodních center jako je Vaňkova, Trinity, Dorn a další, i nově vznikajících projektů Vlněna a komplex Edison Centre. Celá tato oblast má obrovský potenciál a prochází velkým rozvojem, vznikají zde kancelářské a obchodní plochy s veřejně přístupnými parky a vodními plochami.
Bezkonkurenční umístění, občanská vybavenost, moderní architektura, ale i nízké náklady na bydlení jsou zárukou jedinečné investice.
Stavby byla zahájena a předání bytů je plánováno na přelom roku 2017/2018.

Je vám něco nejasné? Zanechte nám telefonní číslo a my zavoláme: